Hotel Riva, koji se nalazi u Petrovcu, usljed povećanja obima posla, raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

RECEPCIONER / KA

Opis posla:

  • Prijem, prijava, odjava gostiju;
  • Tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem;
  • Naplata usluga i izdavanje računa;
  • Pružanje svih informacija gostima hotela;
  • Prijem pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih;
  • Bliska saradnja sa sektorom domadinstva kao i saradnja s ostalim personalom hotela u cilju ispunjavanja Svih zahtjeva od strane gosta;
  • Svi ostali poslovi prema upustvima šefa recepcije.

Uslovi:

  • Poznavanje recepcijskog programa Hotelijer / Diventa (prednost);
  • Organizacijske i komunikacijske vještine;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Iskustvo rada min 2. god.

Strani jezici:

  • Aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (1. strani jezik engleski, ostali njemački / ruski jezik);

Stručna sprema:

  • VSS / bacc / mag , Fakultet za hotelijerstvo, filozofski;

Vještine:

  • Word, Excel, Outlook, Internet (microsoft office programi);

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Uniforma;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukacija i moguĆnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Sezonski, sa mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).