Hotel Riva, koji se nalazi u Petrovcu, usljed povećanja obima posla, raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

Radnica u domaćinstvu / Čistačica / Sobarica

Opis posla:

  • Sprema i čisti javne prostorije i sobe;
  • Brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela poštujući standarde i procedure hotela;
  • Prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete pričinjene u sobama i javnim prostorima;
  • Obezbjedjuje redovnu dopunu potrošnog materijala u sobama i javnim prostorijama kao i pravilno korišćenje istog;
  • Izvršava sve zadatke dobijene od strane nadzornice/domaćice.

Uslovi:

  • Diskretnost u radu;
  • Razvijene organizacione vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost;
  • Izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvaliteta objekta;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sklonost timskom radu;
  • Prednost kandidatima sa iskustvom.

Strani jezici:

  • Znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik).

Stručna sprema:

  • SSS.

Vještine:

  • Brzina i spretnost.

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Uniforma;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na određeno vrijeme, rad u toku sezone.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).