HR kompanija WEON za klijenta, renomiranog distributera, raspisuje oglas za poziciju:

Vođa logistike i magacina

Opis posla:

  • Upraljanje skladišnim i logističkim procedurama;
  • Upravljanje procesima unutar skladišta, organizacija rada zaposlenih, organizacija robe u skladištu, monitoring manipulacijom robe i sl.;
  • Planiranje, organizacija i kontrola procesa transporta, skladištenja i fakturisanja;
  • Optimizacija i prilagođavanje procesa iz domena nadležnosti uz smanjivanje troškova;
  • Organizuje i vrši kontrolu rada magacionera;
  • Koordinacija održavanja higijene prostorija za skladištenje;
  • Komunikacija sa raznim sistemima distribucije i sa kurirskim službama.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • SSS, VSS;
  • Radno iskustvo od minimum 2 godine;
  • Poznavanje engleskog jezika (osnovni nivo);
  • Poznavanje rada na računaru (MS Word, MS Excel – srednji nivo);
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u najuži izbor. Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavama.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).