Hotel Rivijera u Petrovcu oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

RADNICA U DOMAĆINSTVU / ČISTAČICA / SOBARICA

Opis posla:

  • Sprema i čisti javne prostorije;
  • Brine o urednosti, čistoći i higijeni hotela poštujući standarde i procedure hotela;
  • Prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete pričinjene u javnim prostorima;
  • Obezbjedjuje redovnu dopunu potrošnog materijala u javnim prostorijama kao i pravilno korišćenje istog;
  • Izvršava sve zadatke dobijene od strane nadzornice/domaćice.

Uslovi:

  • Diskretnost u radu;
  • Razvijene organizacione vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost;
  • Izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvaliteta objekta;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sklonost timskom radu;
  • Prednost kandidatima sa iskustvom.

Strani jezici;

  • Znanje minimalno 1 strani jezik (engleski).

Stručna sprema:

  • SSS.

Vještine:

  • Brzina i spretnost.

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Uniforma
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Sezonski sa mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme.

Kandidati koji u potpunosti zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).