Tech-Live d.o.o. raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto:

DIPLOMIRANI GRAĐEVINSKI INŽENJER

Opis posla i uslovi:
  • Planiranje i i nadziranje različitih objekata visokogradnje, definisanje tehnologije gradnje u skladu sa budžetom. Sve ideje prikazati detaljnim crtežom. Potrebno predhodno radno iskustvo na gradilištima.
  • Odgovornost;
  • Definisanje tehnologije gradnje;
  • Izrade detaljnih nacrta i proračuna o gradnji;
  • Definisanje planiranih troškova gradnje;
  • Nadzor gradilišta, davanje uputstva za rad;
  • Posjedovanje licence;
  • Provjera sigurnosti i stabilnosti objekta.
Vještine:
  • Vještina dobre komunikacije;
  • Pregovaračka sposobnost;
  • Sposobnost snalaženja u prostoru;
  • Odlično poznavanje rada na programima za izradu crteža;
  • Sposobnost donošenja samostalnih i brzih odluka;
  • Poznavanje engleskog jezika.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).