Usljed proširenja obima posla, građevinsko preduzeće „Entext inženjering“ Podgorica , raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

INŽENJER TEHNIČKE PRIPREME

(2 izvršioca)

Mjesto rada: Crna Gora – Podgorica (terenski rad - primorje)

Zaduženja:

  • Izrada i obrada kompletnog tehničkog dijela ponude, u skladu sa zahtjevima tenderske dokumentacije;
  • Analiza cijena svih pozicija iz predmjera radova;
  • Praćenje radova na ugovorenim projektima, obrada privremenih okončanih situacija izvedenih građevinskih radova;
  • Izrada generalnih i detaljnih dinamičkih planova na projektima u fazi ugovaranja i izvođenja;
  • Izrada organizacionih šema gradilišta, određivanje tehnologije izvođenja radova po fazama izgradnje;
  • Prikupljanje informacija sa tržišta;
  • Praćenje savremenih metoda i tehnologija izvođenja radova;
  • Analiza konkurencije i cijena;
  • Rad u kancelariji, uz obilazak gradilišta po potrebi.

Uslovi za kandidate:

  • VII ili VI stepen stručne spreme građevinske ili arhitektonske struke;
  • Minimum 5 (pet) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje važećih zakona i pravilnika Crne Gore smatraće se kao prednost (prevashodno Zakona o planiranju i izgradnji);
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada;
  • Poznavanje rada na računaru – Office paket, Outlook, AutoCAD, MS-Project;
  • Aktivan vozač- B kategorija;
  • Aktivno znanje engleskog jezika (i/ili ruski jezik).

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Rad u dinamičnom i ambicioznom timu;
  • Angažman na eminentnim projektima;
  • Rad na teritoriji Crne Gore.

 Rok za konkurisanje: 27.02.2018.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pozivamo Vas da nam svoju biografiju pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).