Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, raspisuje oglas za radno mjesto:

VOZAČ - DOSTAVLJAČ

Opis posla:

  • Isporučuje robu na lokaciju koja mu je zadata;
  • Obavezno vozi rutu koja mu je prethodno zadata od strane rukovodioca;
  • Vodi brigu o robi prilikom transporta i dostave;
  • Vrši naplatu robe od kupca;
  • Vodi brigu o naplaćenom novcu, koji po povratku sa rute odlaže u blagajnu;
  • Vodi voznu listu koju dobija od neposrednog rukovodioca, koju na kraju smjene potpisuje i odlaže;
  • Vodi brigu o higijeni vozila koje mu je dodijeljeno;
  • Brine o primjerenosti svog izgleda i urednosti radne odjeće;
  • Obavlja i druge srodne poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi posla:

  • SSS, III stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Komunikativnost, ljubaznost i poštovanje pravila ponašanja u kontaktu sa kupcem;
  • Saradljivost, fleksibilnost i predusretljivost;
  • Odgovornost, temeljnost i preciznost;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima posla.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili se informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).