Firma "Time +" raspisuje konkurs za sljedeće slobodno radno mjesto:

RADNICA U PRODAJI

Opis posla:

  • Primanje, izlaganje i sortiranje robe;
  • Upoznavanje kupaca sa robom, cijenama, eventualnim popustima i svim drugim informacijama od značaja za kupca;
  • Ljubazan, kulturan, predusretljiv i nenametljiv odnos prema kupcu;
  • Prijem i popisivanje robe;
  • Održavanje urednosti radnog prostora.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema;
  • Obavezno prethodno radno iskustvo na istim poslovima.

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Kontakt telefon za više informacija: 067 243 383.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).