Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koji u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodno radno mjesto na sledećoj poziciji:

KONOBAR / ICA

(u restoranu Olive)

Opis posla:

  • Da pruži profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama asistenta menadžera restorana i menadžera restorana;
  • Da odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Da pruži pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • Da nadgleda cjelokupnu operaciju usluge gostiju a prema standardima restorana;
  • Da provjerava da je sva oprema čista i ispolirana, spremna za upotrebu;
  • Da pruži pomoć u svim drugim vidovima usluga, uključujući čišćenje i održavanje a po zahtjevu asistenta menadžera restorana i menadžera restorana.
  • Odgovoran/a je za svoj rad asistentu menadžera restorana i menadžeru restorana.

Uslovi:

  • Stručna sprema: IV stepen;
  • Probni rad: obavezan;
  • Dobre komunikacione vještine, uključujući slušanje i govor;
  • Odgovornost i spremnost na konstantni rad;
  • Fleksibilnost i adaptibilnost;
  • Ljubaznost;
  • Timski rad;
  • Poznavanje pravila poslovnog bontona i posjedovanje radne etike;
  • Dobre organizacione sposobnosti kao i vještine rešavanja problema;
  • Tečno znanje engleskog jezika, a veliku prednost predstavlja znanje još nekog stranog jezika;
  • Potrebno prethodno iskustvo na sličnim pozicijama​ u restoranima sa 4* ili 5*;
  • Odlično opšte zdravstveno stanje;
  • Informatička pismenost.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).