Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koji u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodno radno mjesto na sledećoj poziciji:

BARMEN

(u restoranu Olive)

Zahtjevi:

  • Stručna sprema: IV stepen;
  • Probni rad: obavezan (plaćen).

Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima;
  • Posjedovanje znanje o koktelima i pićima u skladu sa najnovijim trendovima;
  • Profesionalno pripremanje raznih koktela i serviranje svih alkoholnih i bezalkoholnih pića;
  • Periodično obavljanje popisa i održavanje opreme;
  • Održavanje radnog mjesta čistim i urednim, u skladu sa predviđenim standardima;
  • Odgovoran je za svoj rad Asistentu menadžera restorana i Menadžeru restorana.

Uslovi:

  • Poznavanje pića i miksologije pića;
  • Potrebno prethodno iskustvo na sličnim pozicijama u restoranima sa 4* ili 5*;
  • Dobre komunikacione vještine;
  • Odgovornost i spremnost na konstantni rad;
  • Fleksibilnost, adaptibilnost i timski rad;
  • Spretnost, snalažljivost, tačnost, preciznost, brzina;
  • Ljubaznost, pozitivna energija i osmjeh na licu;
  • Odlično opšte zdravstveno stanje.

Posebni uslovi:

  • Znanje engleskog jezika;
  • Veliku prednost predstavlja znanje još nekog stranog jezika.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).