Vujačić company d.o.o. oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

ADMINISTRATOR TEHNIČKOG PREGLEDA

Opis posla:
  • Administrativni poslovi tehničkog pregleda;
  • Izrađuje ponude i fakture za usluge tehničkog pregleda i registracije vozila;
  • Vrši uplate za račun klijenta;
  • Stara se o blagovremenoj predaji dokumentacije za registraciju;
  • Razduživanje dokumentacije;
  • Obavlja druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.
Uslovi:
  • Radno iskustvo: 6 mjeseci;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Minimalno SSS.
Radno vrijeme: puno.

Ukoliko ste zainteresovati za ovu poziciju a ispunjavate gore navedene uslove svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).