Kompanija Beppler & Jacobson Montenegro d.o.o. u čijem vlasništvu se nalaze hoteli Avala Resort & Villas i Bianca Resort & Spa pruža mogućnost svim zainteresovanim kandidatima da apliciraju za sljedeću poziciju u hotelu Avala Resort & Villas:

F & B SUPERVISOR

(Budva)

Opis posla:

  • Nadgleda rad u restoranu i vrši koordinaciju zaposlenih;
  • Poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Pomaže osoblju restorana u pružanju usluge gostima;
  • Pružanje informacija zaposlenima i sva neophodna uputstva u toku rada;
  • Obavlja sve druge poslove po nalogu Menadžera restorana.

 Uslovi:

  • Od kandidata se očekuje visok nivo opšte kulture;
  • Dobro vladanje najmanje Engleskim i još jednim svjetskim jezikom;
  • Ozbiljnost i odgovornost;
  • Potrebno je radno iskustvo istoj ili sličnim pozicijama;
  • SSS - IV stepen.

Ukoliko smatrate da možete odgovoriti na zahtjeve neke od gore navedenih pozicija, svoju biografije možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (propratno pismo, preporuke i slično).