Obuća UNO oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

RUKOVODILAC MAGACINA

Radno mjesto: Nikšić

Opis posla:

  • Odgovornost za vođenje i kontrola rada magacina;
  • Koordinacija zaposlenih i upravljanje radnim procesima u magacinu;
  • Kontrola prijema i isporuka robe;
  • Optimizacija skladišnog prostora i predlaganje mjera za unapređenje procesa rada;
  • Kreiranje različitih izvještaja o statusu robe.

Opšti uslovi:

  • SSS ili VŠS;
  • Radno iskustvo od 2 (dvije) godine na poslovima organizacije i vođenja magacina;
  • Razvijene vještine planiranja, organizacije i delegiranja dužnosti;
  • Komunikativan, samostalan i analitičan rukovodilac.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da CV pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).