Ekskluzivnom Hotelu La Roche 5* u Tivtu, potreban/a:

NOĆNI RECEPCIONER

Opis posla:

  • Prijem, prijava, odjava gostiju;
  • Tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem;
  • Naplata usluga i izdavanje računa;
  • Pružanje svih informacija gostima hotela;
  • Prijem pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih;
  • Svi ostali poslovi prema upustvima šefa recepcije.
  • Rad na duže vrijeme.

Uslovi:

  • Minimum 1 godina iskustva na recepciji;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika i Microsoft Office paketa.

Dodatno:

  • Hrana i smještaj obezbijeđeni.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).