Hotel Sato - Sutomore je hotel sa 4 zvjezdice koji se nalazi na samoj obali u pješačkoj zoni malog mediteranskog grada. Hotel se sastoji od 115 jedinica, kafe bara Lungo Mare, pansionskog restorana Mediteranneo, Sky Bara na 10 spratu hotela sa jedinstvenim pogledom na Barsku rivijeru.
U blizini hotela se nalazi mnoštvo lokala, barova koji upotpunjuju ljetnji provod.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, konkurišite na oglas za sledeću poziciju:

KONOBAR

Opis posla:

  • Primanje narudžbine od gosta;
  • Prenošenje narudžbine osoblju;
  • Pospremanje stolova nakon upotrebe;
  • Ispostavljanje računa;
  • Naplata usluga.

Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Neophodno iskustvo na istim poslovima;
  • Komunikativnost, organizovanost, spretnost.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hr@satoresort.com

Kontakt telefon: 030/374-256 zvati od 08:00- 16:00 h