Ekskluzivnom Hotelu La Roche 5* u Tivtu, potreban:

POMOĆNI KUVAR

Opis posla:

  • Pomoć oko pripremanja jela prema standardima rada i procedurama rada - pridržavanje propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda;
  • Briga o troškovima i racionalnom radu;
  • Briga o čistoći radnog prostora i radne opreme.

Uslovi:

  • Tačnost i urednost;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina;
  • Fleksibilnost, kreativnost;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).