U apotekama PHARMA DISKONT nalazi se veliki asortiman ljekova, pomoćnih ljekovitih sredstava i druge medicinske opreme. Kompletan asortiman je namijenjen prevenciji i poboljšanju zdravstvenog stanja pacijenata. Neophodno je da naglasimo da u svim našim apotekama uz stručnu i ljubaznu pomoć našeg osoblja pacijenti mogu poručiti određena ortopedska pomagala ili deficitarne ljekove.

Raspisujemo konkurs za:

FARMACEUT SA LICENCOM

(za rad u apoteci Pharma Diskont, na lokaciji: Sutorina bb.
Apoteka se nalazi u objektu: Novi Mall HD Lakovic Sutorina - Herceg Novi)

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema;
  • Položeni stručni ispit;
  • Licenca za rad;
  • Radno iskustvo;
  • Korišćenja računara (Windows, MS Office - osnovni nivo);
  • Sposobnost dobre komunikacije u radu sa ljudima;
  • Snalažljivost i brza reakcija;
  • Timski igrač;
  • Odgovornost;
  • Sposobnost da samostalno rješavate probleme;
  • Spremnost na timski rad i otvorenost za saradnju.

Opis posla:

  • Promet ljekova i medicinskih sredstava na malo;
  • Prijem i defeketiranja robe;
  • Organizacija rada u apoteci.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da CV pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).