Konoba Scena, sa lokacijom u Podgorici, raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

KONOBAR / ŠANKER

(m/ž)

Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge posjetiocima konobe;
  • Pružanje pomoći gostima pri odabiru proizvoda sa menija;
  • Rad za šankom;
  • Organizacija pravilnog usluživanja prema uputstvima menadžmenta;
  • Održavanje radnog prostora i pomoćnih prostorija u skladu sa higijenskim standardima;
  • Čišćenje, poliranje i održavanje opreme;
  • Obavljanje i drugih dodatnih poslova tokom organizovanja različitih događaja u skladu sa potrebama centra.

 Posebni uslovi:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo;
  • Komunikativnost, sposobnost za timski rad, pouzdanost i profesionalnost u radu.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).