Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koja u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodno radno mjesto na sledećoj poziciji:

HOSTESA

Opis posla:

  • Odgovorna za dočekivanje i pružanje informacija gostima;
  • Vodi računa o slobodnim mjestima, rezervacijama;
  • Vodi evidenciju stalnih gostiju i dnevno je ažurira;
  • Obavještava menadžera o utiscima gostiju;
  • Rad se obavlja u okviru restorana.

Uslovi:

  • Odlične komunikativne sposobnosti;
  • Pozitivan radni stav;
  • Osoba prijatnog izgleda i karaktera;
  • Neophodno je odlično znanje engleskog jezika;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Nudimo:

  • Dobru i redovnu zaradu;
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Smještaj i topli obrok.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).