INA-Crna Gora je počela distribuciju i prodaju propan-butan plina u bocama na tržištu Crne Gore odmah polovinom 2000. godine, a krajem iste distribuciju i prodaju INA Maziva. INA-CRNA GORA počinje graditi prvu modernu INA benzinsku stanicu u Crnoj Gori ( Tivat ) i plinski distributivni centar i punionicu boca sa skladištem i pratećim sadržajima (Tivat). Izgrađena investicija uspješno radi od marta 2009 god.

INA-Crna Gora raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

PRODAVAC NA MALOPRODAJNOM MJESTU

(mjesto rada: Tivat, benzinska pumpa)

Opis posla:

  • Prodaja i naplata roba (naftni derivati, maziva, propan-butan plin i roba široke potrošnje) i usluga;
  • Obavljanje blagajničkog poslovanja u skladu sa Zakonom i internom regulativom;
  • Nadzor benzinske stanice i komunikacija sa kupcima (uz izraženu ljubaznost, pristojnost, uslužnost);
  • Izrada smjenskih dokumenata o prodaji robe i zalihama, obavljanje primopredaje između smjena;
  • Sprovođenje redovnih i povremenih popisa robe;
  • Nadzor i kontrola ispravnosti rada instalacija i uređaja, stanja zaštitnih sredstava i vatrogasnih aparata, evidentiranje i prijava neispravnosti, te po potrebi preduzimanje mjera za otklanjanje kvarova i nedostataka;
  • Primjena propisanih pravila sigurnosti (preduzimanje i primjena mjera zaštite na radu, zaštite od požara, zaštite osoba, imovine i okoline);
  • Prijava reklamacija kupaca, izvanrednih događaja i nastale štete (krađe, bijegovi, oštećenja, itd.);
  • Ostali zadaci u skladu sa prirodom i vrstom rada, po direktnom nalogu neposredno nadređenog (šef benzinske stanice).

Uslovi:

  • Prethodno radno iskustvo od minimum 6 mjeseci, poželjno iz oblasti ugostiteljstva i trgovine;
  • SSS (III, IV1).

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke, CV na engleskom jeziku i slično).