SMART GYM je dječji fitnes centar koji njeguje potpuno jedinstven pristup u radu sa djecom od najranijeg uzrasta. Kroz programe sportske školice razvijamo njihove fizičke sposobnosti ali i timski rad. Prelaskom na novu lokaciju u okviru The Capital Plaza centra, otvorili smo i kreativni dnevni boravak u kojem djeca mogu da provode svoje vrijeme kvalitetno, učeći kroz igru i kreativan rad. Shodno navedenom, raspisujemo konkurs za prijem kandidata na radno mjesto:

RECEPCIONER / KA

Opis posla:

  • Prijem posjetilaca, pružanje osnovnih informacija o uslugama koje centar nudi;
  • Odgovaranje na dolazne pozive i preusmjeravanje poziva;
  • Primanje i odgovaranje/proslijeđivanje i-mejlova;
  • Ostali administrativni poslovi (prijem i zavođenje dokumentacije, arhiviranje, vođenje dosijea članova centra, rad na fiskalnoj kasi i saradnja sa sektorom finansija).

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Iskustvo na sličnim poslovima smatraće se prednošću;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Obavezno znanje engleskog jezika (minimum srednji nivo);
  • Odgovornost i organizovanost u radu;
  • Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za dužu saradnju;
  • Ljubaznost, strpljivost  i  uslužnost;
  • Spremnost za rad u timu.

Izabranom kandidatu/kandidatkinji nudimo mogućnost rada u savremenim uslovima i prijatnom radnom okruženju.

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da svoj CV sa fotografijom i propratno pismo dostavite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).