Mercator – CG, jedan od vodećih trgovinskih lanaca u Crnoj Gori, raspisuje oglas za poziciju:

VOZAČ

(LDC u Nikšiću)

Opis posla:

  • Upravlja vozilom i brine o održavanju, dokumentaciji, opremi i čistoći vozila;
  • Vrši utovar, istovar i obezbjeđenje robe;
  • Brine o kvantitetu i kvalitetu preuzete i isporučene robe;
  • Odgovara za pravovremenu i tačnu isporuku robe u svom domenu;
  • Odgovara za ispravnost dokumentacije po preuzimanju robe i nakon isporuke na odredište;
  • Obavezno prisustvuje utovaru i istovaru robe, kontroliše robu prilikom utovara i istovara;
  • Vodi računa da u toku prevoza ne dođe do oštećenja i rasipanja robe;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi posla:

  • SSS/III stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola C kategorije;
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama;
  • Rad na terenu;
  • Rad na određeno/sezonski angažman;
  • Odgovornost, tačnost, pouzdanost i fleksibilnost.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).