Kompanija NATURAL GREEN, uvoznik više stranih brendova, zbog tendencije povećanja obima regionalnog poslovanja objavljuje konkurs za radno mjesto:

OPERATER U CALL CENTRU

(Podgorica)

Opis posla:

  • Traženje novih klijenata;
  • Ugovaranje poslovnih sastanaka.

Uslovi:

  • Komunikacione sposobnosti;
  • Radno iskustvo poželjno (nije neophodno);
  • Pozitivnost i kreativnost;
  • Ambicioznost.

 Nudimo:

  • Redovne isplate zarade;
  • Bonusi i stimulacije;
  • Radni odnos;
  • Prijatne uslove za rad;
  • Stručno usavršavanje kroz obuke i seminare;
  • Mogućnost napredovanja.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave sa biografijama mogu poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).