Kouzon Corporation je kompanija koja posluje od 1997. godine na Balkanu širom svijeta i bavi se selekcijom i regrutacijom kandidata za rad u najvećim svjetskim kompanijama iz oblasti ugostiteljstva.

Bili smo odskočna daska za veliki broj mladih ljudi koji su izgradili internacionalnu karijeru preko nekih od naših programa: rad na kruzeru, rad na Bliskom istoku i programa koji je namijenjen samo studentima - Work and travel, koji Vam pruža mogućnost da provedete ljeto u USA.

Sea Cloud Cruises je od 1979. godine na prvom mjestu u svijetu luksuznih krstarenja. Vrijedni tim SEA CLOUD CRUISES-a, sastavljen od nautičara i stručnjaka za putovanja, je posvećen tome da svako krstarenje pod zastavom SEA CLOUD CRUISES-a učini savršenim putovanjem za naše goste. Naše sjedište se nalazi u Hamburgu, koji je poznat po svojim brodovima i trgovini u poslednjih 800 godina.

Kouzon Montenegro raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto za rad na brodu Sea Cloud 2:

SPA MANAGER

Opis posla:

  • Beauty tretmani i masaže;
  • Jutarnji časovi gimnastike za putnike;
  • Prodaja Beauty and Spa proizvoda;
  • Mjesečna kontrola inventara i naručivanje istog;
  • Kontrola čistoće i higijene radnog prostora;
  • ​Učestvovanje u aktivnostima i druženju sa gostima.

Uslovi:

  • Iskustvo rada u Beauty & SPA industriji;
  • Poželjna je 1 godina iskustva na menadžerskoj poziciji;
  • Poznavanje proizvoda Maria Gallard.

Iskoristite priliku da gradite karijeru na najluksuznijim kruzerima i aplicirajte. Molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS. Za više informacija možete pozvati na broj: 069/271-672.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).