ADRIATIC PROPERTIES BUDVA oglašava sljedeće radno mjesto:

BAŠTOVAN / FIZIČKI RADNIK

Opis posla:

  • Uzgaja tlo, kopa, račva, zagrtanje biljaka, zaliva, grabulja, plijevi, iviči, orezuje, sije, priprema leje i sadi;
  • Upotreba i održavanje ručnih alata i mašina;
  • Koristi cilindre i rotacione kosilice, trimere, kompresore za biljke;
  • Zna da prilagodi visinu kosilice i kvalitet rezanja, itd.;
  • Obezbjeđuje da su sva oprema i mašinerija čuvane na sigurnom i očišćene nakon upotrebe;
  • Održava zemljište prirodnim đubrenjem, podrezivanjem i nastoji da biljke dobijaju neophodnu količinu vode;
  • Održava travnjake i travnate oblasti koristeći mašine, prirodno đubrivo bez hemikalija;
  • Obavlja i druga zaduženja po nalogu dodijeljenog Supervizora;
  • Predani timski radnik u svako doba. Prihvata i sprovodi specijalna zaduženja u svom ili van svog; sektora, po nalogu direktno nadređenog ili menadžmenta.

Uslovi:

  • NK, IV SSS;
  • Poželjno prethodno iskustvo;
  • Organizacione sposobnosti;
  • Rukovanje sa mašinama;
  • Radni stil usredsrijeđen na saradnju;
  • Pristup koji doprinosi gradjenju tima.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).