Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koja u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodno radno mjesto na sledećoj poziciji:

ASISTENT U FINANSIJAMA

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije;
  • Evidentiranje ulazne i izlazne dokumentacije;
  • Rukovanje poslovnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima;
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtijevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično);
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata;
  • Zapisivanje važnih tačaka na sastancima menadžera firme;
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koja se troše na dnevnoj bazi;
  • Upravljanje kasom i odgovornost za povjereni novac i vrijednosti;
  • Njegovanje kodeksa poslovne tajne preduzeća.

Uslovi:

  • Organizovanost i pedantnost;
  • Izrazita komunikativnost (razvijena sposobnost verbalne i pisane komunikacije);
  • Analitičnost, sistematičnost i odgovornost;
  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema;
  • Kooperativnost i ekstrovertnost;
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije;
  • Vještina brzog kucanja;
  • Poznavanje rada na računaru (Excel, Word, WWW);
  • Znanje engleskog jezika (usmeno i pismeno);
  • Spremnost za rad pod pritiskom;
  • Spremnost za svakodnevni rad po potrebi;
  • Položen vozački ispit B kategorije (poželjno);
  • Poštovanje poslovnog oblačenja;
  • Poštovanje autoriteta.

Nudimo:

  • Redovnu platu;
  • Topli obrok;
  • Smještaj ili naknadu za prevoz;
  • Prijatnu atmosferu na poslu i dobru kolegijalnost.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).