Adriatic Properties d.o.o. Sveti Stefan, za potrebe novog japanskog restorana NOBU, raspisuje oglas za poziciju:

RESTORANSKI POSLASTIČAR

Opis posla:

  • Priprema svih vrsta kolača i ostalih poslastica;
  • Priprema smjese za kuvanje i namirnica potrebnih za smjesu;
  • Pečenje, hlađenje ili smrzavanje smjese, zavisno od vrste poslastice koja se priprema;
  • Priprema biskvita i ostalih tijesta za kolače;
  • Premazivanje poslastica ili punjenje kremom, koristeći se pritom raznim poslastičarskim priborom;
  • Ukrašavanje poslastica zavisno od vrste poslastice i poslastičarskog standarda;
  • Rezanje poslastica na prikladnu veličinu i oblik;
  • Skladištenje i trebovanje potrebnih namirnica za kolače;
  • Rezanje i serviranje kolača, te njihovo pravilno skladištenje;
  • Održavanje urednosti na svom radnom prostoru i sl.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme, VI stepen stručne spreme - ugostiteljski smjer;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u ugostiteljstvu, minimum 3 godine;
  • Obavezno poznavanje propisa iz sanitarne zaštite, higijenske zaštite i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Smisao za oblikovanje;
  • Samostalnost, odgovornost i predanost u radu;
  • Da kandidat nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).