Adriatic Properties d.o.o. Sveti Stefan, za potrebe novog japanskog restorana NOBU, raspisuje oglas za poziciju:

ŠANKER I POMOĆNI ŠANKER

Opis posla:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama uprave restorana;
  • Posjeduje znanje o koktelima i pićima, prati najnovije trendove;
  • Profesionalno priprema razne koktele i servira sva alkoholna i bezalkoholna pića;
  • Blagovremeno vrši nabavku pića i vodi računa o opremi;
  • Periodično vrši popis;
  • Poznaje rad na POS sistemima;
  • Radi obuku barskih konobara;
  • Čisti i održava svoje radno mjesto čistim i urednim, a u skladu sa sanitarnim standardima;
  • Pruža pomoć u svim drugim vidovima usluga, uključujući  čišćenje i održavanje, a po zahtjevu Menadžera pića;
  • Odgovara za svoj rad Menadžeru pića.

Uslovi:

  • Obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • Komunikativnost;
  • IV stepen stručne spreme;
  • Odlične organizacione sposobnosti, sposobnost za timski rad, analitičnost, tačnost, pouzdanost;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Da kandidat nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).