Idea prodavnice u Podgorici raspisuju konkurs za poziciju:

PRODAVAC (ž/m)

(više izvršilaca za rad u Podgorici)

Opis posla:

  • vodi računa o popunjenosti i urednosti prodajnog prostora za koji je zadužen
  • upoznaje potrošače o svojstvima robe, načinu upotrebe i čuvanja i pomaže im u odabiru istih
  • prati rokove trajanja robe i prijavljuje robu sa kratkim rokom
  • vodi brigu o smještaju robe po propisanom režimu
  • brine o čistoći prodajnog prostora, magacina i svog ličnog izgleda i higijene

Uslovi posla:

  • minimum III stepen trgovačke ili druge odgovarajuće struke
  • komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad
  • prilagodljivost dinamičnim uslovima rada

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili se informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).