HR kompanija WEON d.o.o. iz Podgorice, za klijenta, traži kandidate za poziciju:

RADNICA U VEŠERAJU

Tražimo iskusnu i odgovornu osobu zainteresovanu za obavljanje poslova u vešeraju u domaćinstvu poslodavca.

Puno radno vrijeme, sa unaprijed određenim radnim satima.

Opis posla:

  • Pranje, slaganje i razvrstavanje rublja;
  • Rad na profesionalnom valjku;
  • Rad na ostalim profesionalnim mašinama u vešeraju;
  • Kvalitetna organizacija rasporeda zadatih poslova;
  • Održavanje visokog stepena higijene.

Uslovi:

  • Iskustvo u radu sa profesionalnom opremom u vešeraju;
  • Neophodne reference od sadašnjeg ili ranijih poslodavaca;
  • Apsolutno poštovanje dres koda i osnova poslovne kulture (povjerljivost i slično);
  • Raspoloživost za rad vikendom i praznicima po potrebi, uz adekvatnu novčanu nadoknadu;

Odgovornosti/obaveze:

  • Puno radno vrijeme od 8 sati dnevno, šest dana u sedmici, po potrebi rad u smjenama.

Potrebna dokumentacija uz prijavu na oglas:

  • Preporuke prethodnog poslodavca, sa kontakt podacima.

Zarada:

  • Adekvatna zarada, individualno ugovorena uz plaćanje bonusa za prekovremeni rad i izuzetno zalaganje na poslu;
  • Plaćeno zdravstveno, penzijsko i socijalno osiguranje.

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV sa fotografijom i obaveznim preporukama prethodnih poslodavaca putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS

Očekujemo vaše prijave. Svi kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani nakon isteka oglasa.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).