Hotel Aman Sveti Stefan raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Robno-materijalni knjigovođa

(sektor finansija)

Broj izuvršilaca: 1 (jedan) na određeno vrijeme

Opis posla:

  • Unos i obrada robno materijalne dokumentacije (Kalkulacije, Transferi, Utrošci)
  • Inventari (Popisi i obrada popisa)
  • Usklađivanje sa dobavljačima
  • Ostali administrativni poslovi po nalogu poslodavca

Uslovi:

  • SSS/VŠS ekonomskog usmjerenja
  • 2 godine iskustva na poslovima robno materijalnog knjigovođe
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket i knjigovodstveni softveri)
  • Odgovorna, precizna i tačna osoba
  • Timski orijentisana osoba sa dobrim komunikacijakim vještinama
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Svi kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i eventualno dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).