Kompanija Game World (dio Austrijske Apex Grupe) raspisuje konkurs u želji da se našem timu pridruže novi i energični ljudi. Rad u našoj kompaniji inspirisaće Vas da napredujete, usavršite svoja znanja i vještine.

Tražimo pozitivne i vrijedne ljude. One koji su spremni da predano rade ali da uživaju u onome što zajedno stvaramo – a to je još jača i modernija kompanija.

Ukoliko vidite sebe u našem timu, prijavite se za radno mjesto

POSLOVNI SEKRETAR/SEKRETARICA
u Podgorici

Opis posla:

  • Koordinacija i obavljanje kancelarijskih poslova;
  • Zakazivanje, organizacija i vođenje računa o rasporedu sastanaka;
  • Interna i spoljna korespodencija;
  • Administriranje poslovanja kompanije;
  • Ažuriranje, slaganje i uredno vođenje poslovne dokumentacije.

Grupe poslova i stepen složenosti poslova:

  • Stručno-analitički, složeni.

Uslovi

  • Organizacione i komunikacione sposobnosti,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Engleski jezik - čitanje i pisanje,
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Zainteresovani kandidati svoje prijave sa biografijama mogu slati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).