AD Zetatrans, Logističke usluge, Podgorica, vodeći pružalac logističkih usluga u Crnoj Gori, osnovan 1965., a od 2008. u sastavu Intereuropa Kopar koncerna, oglašava potrebu za pozicijom:

KOMERCIJALISTA U MEĐUNARODNOM TRANSPORTU
                              (mjesto rada Podgorica)

Opis posla:

  • Kontakt sa klijentima i pružanje usluga u međunarodnom drumskom transportu;
  • Prodajne aktivnosti usluga međunarodnog drumskog transporta, aktivnosti na pronalaženju novih klijenata i poslova;
  • Prijem i obrada upita za transport, iznalaženje mogućnosti i predlog odgovarajućeg transportnog rješenja;
  • Slanje naloga za transport vozačima, praćenje izvršenja posla i koordinacija sa svim partnerima u cilju dobrog izvršenja usluge (vozari, špediteri, carina, inspekcije);
  • Obavještavanje klijenata o stanju i statusu robe preuzete na prevoz, odvajanje dokumentacije i fakturisanje odrađenih pozicija, naplata dospjelih potraživanja;
  • Redovne analize i izrada izvještaja o prodajnim aktivnostima;
  • Prijem, obrada i rješavanje reklamacija klijenata;
  • Odlaganje i arhiviranje predmeta.

Uslovi:

  • Zahtijeva se minimum IV stepen stručne spreme;
  • Napredno znanje engleskog jezika i MS Office paketa;
  • Dobre komunikacione i pregovaračke vještine;
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima transportno-logističkih usluga.

Nudimo:

  • Dinamično i stimulativno radno okruženje;
  • Mogućnost profesionalnog razvoja karijere i dalje usavršavanje;
  • Rad u stabilnoj međunarodnoj poslovnoj organizaciji.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).