Adriagate d.o.o. je incoming turistička agencija specijalizovana za posredovanje u prodaji smještajnih kapaciteta u Hrvatskoj i Crnoj Gori. Uspješno djelujemo od 2001. godine sa sjedištem u Splitu gdje je smješten i centralni rezervacijski sastav na kojem se vodi booking za više od 9.000 apartmana i kuća za odmor. Iako je glavni prodajni kanal agencije Internet, Adriagate.com ima i receptivne poslovnice u Vodicama, Rogoznici, Trogiru i Vrboskoj, te u više od 10 poslovnica ekskluzivnu franšiznu saradnju gdje naši klijenti imaju mogućnost platiti ili koristiti naše usluge širem Mađarske.

U potrazi smo za djelatnikom koji bi zauzeo mjesto sljedeću poziciju u novoj poslovnici u Podgorici te nastavio naše širenje ponude u Crnoj Gori.

DIREKTOR

Opis posla:

  • Odgovornosi i ovlašćenja vezana za rad poslovnice;
  • Planiranje i sprovođenje aktivnosti oko poslovnog plana i budžeta;
  • Kontaktiranje i obilazak privatnih iznajmljivača;
  • Zakup i slikavanje smještajnih jedinica na obali Crne Gore;
  • Unošenje podataka na portal online.adriagate.com;
  • Administrativni dio vezan za poslovnicu.

Uslovi:

  • Završen fakultet (ekonomsko usmjerenje);
  • Iskustvo rada u turizmu (minimalno dvije godine);
  • Poznavanje zakona vezanih za turističko djelovanje;
  • Vozačka dozvola (B kategorija) i posjedovanje vlastitog automobila;
  • Komunikativnost, pedantnost i odgovornost.

Ukratko, u potrazi smo za djelatnikom koji bi bio "one man for all" do trenutka kada poslovnica ne bi mogla svojim radom i doprinosom započeti sa širenjem.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).