Kompanija Eurotrade-SR a.s. sa sjedištem u Slovačkoj raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

RADNIK U PROIZVODNJI
Mjesto rada: Voderady, Slovačka

Opis posla, odgovornosti i dužnosti:

  • Rad u elektro industriji;
  • Rad u smjenama na proizvodnoj liniji;
  • Rad u stabilnoj i multinacionalnoj kompaniji;
  • Sistem motivacije i nagrađivanja.

Uslovi:

  • Spremnost na prekovremeni rad.

Primanja zaposlenih, naknade:

  • Plaćeni obroci unutar kompanije;
  • Besplatan smještaj;
  • Besplatan prevoz na posao i nazad;
  • Bonusi za prekovremeni rad 25%, Subota 50%, nedjelja i praznici 100%;
  • Vizni režim;
  • Prijava boravka (radni staž, zdravstveno osiguranje, socijalno osiguranje).

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV sa fotografijom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Za dodatne informacije kontakt osoba na srpskom jeziku: +421948409591 (Viber).

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).