Osnovana 1998. godine u Nikšiću, kompanija VH-Montenegro se razvijala prema mogućnostima, a na osnovu zahtjeva tržišta. Naše nasljeđe je građeno na viziji uspješne i moderne kompanije, a srazmjerno sa željom za konstantnim progresom i razvojem povećavala se i raznovrsnost proizvoda.

 Timski rad i efikasnost naših zaposlenih, sa snažnim fokusom na prioritete firme - vrhunski kvalitet, tačnost i zadovoljni klijenti, dali su rezultate zapažene na tržištu. Ovim putem Vas pozivamo da postanete član našeg uspješnog tima i oglašavamo sljedeće slobodno radno mjesto:

PROJECT MANAGER

(2 izvršioca)

 Opis posla:

  • Sastavljanje plana izrade projekta;
  • Raspoređivanje zaduženja;
  • Koordinacija izvršenja zadataka;
  • Kontrola rezultata rada i izvršavanja projekta.

 Uslovi za kandidate:

  • Visok nivo organizacije;
  • Dobra koordinacija i sposobnost rada u velikim timovima;
  • Poznavanje rada u AutoCad-u ili ArchiCad-u;
  • Dobre komunikativne sposobnosti;
  • Znanje engleskog jezika i posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

 Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).