Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koja u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodna radna mjesta na sledećoj poziciji:

MENADŽER RESTORANA

Opis posla:

  • Organizovanje, koordinacija i nadgledanje cjelokupne operacije restorana;
  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima po standardima i kategorizaciji restorana;
  • Vođenje računa o pravilnoj upotrebi osnovnih sredstava i inventara
  • Blagovremeno izvještavanje Menadžmenta Društva o svim problemima i dešavanjima u restoranu i aktivno učestvovanje u rešavanju istih;
  • Učestvovanje u zapošljavanju zaposlenih u restoranu;
  • Stvaranje i održavanje zdrave radne atmosfere kao i motivisanje radnika;
  • Sastavljanje nedjeljnih izvještaja;
  • Obavljanje drugih poslova po zahtjevu direktora firme;

Uslovi:

  • Komunikaciono znanje engleskog jezika-čitanje/pisanje/govor;
  • Radno iskustvo u ugostiteljstvu, hotelijerstvu ili turizmu od najmanje 3 godine na istim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru, poznavanje ugostiteljskih normativa i kalkulacija, ugovaranje menija i kompletnih ponuda;
  • Odlične organizacione sposobnosti.

Nudimo:

  • Dobru i redovnu zaradu;
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Podrška i podsticanje lične inicijative;
  • Smještaj i topli obrok.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).