"Verige 65" je novoizgrađeni restoran/bar koji se nalazi na svega 1km od trajekta u Kamenarima. Pozicioniran na najljepšem mjestu u zalivu (Verige), ovaj restoran, izgrađen od stakla, pruža jedinstven pogled na Perast i obližnja ostrva, Gospu od Škrpjela i Sveti Đorđe.
Ideja vlasnika je da okupi kvalitetan kolektiv koji će počivati na timskom radu i dobroj atmosferi.

Raspisujemo konkurs za:

POMOĆNI KUVAR

Opis poslova:

  • Priprema svih vrsta toplih i hladnih jela i jela od tijesta;
  • Formiranje porcija po normativima te serviranje i dekorisanje jela;
  • Poznavanje propisa iz oblasti sanitarne, higijenske i zaštite na radu.

Posebni uslovi:

  • Obavezno prethnodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Dobre organizacione sposobnosti.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).