Hotel “ACD“, koji se uskoro otvara u Meljinama, raspisuje konkurs za radno mjesto:

ŠEF KUHINJE

Opis zaduženja i uslovi:

  • Nadzire pripremu hrane visokog kvaliteta i bezbjednosti;
  • Nadzire služenje hrane - poštovanje standarda kvaliteta;
  • Organizuje posao - vodi kuhinju;
  • Naručuje, prima, čuva i izdaje sve prehrambene proizvode;
  • Kontroliše troškove hrane i otpada;
  • Izrađuje nove recepture;
  • Obučava zaposlene u kuhinji za obavljanje aktivnosti u skladu sa standardima;
  • Izvještava menadžera restorana;
  • Učestvuje u izradi jelovnika i godišnjeg plana sa menadžerom restorana
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima u kuhinji;
  • Iskustvo stečeno radom u hotelima sa 4* ili 5*;
  • Poznavanje HACCAP standard;
  • Vrhunsko poznavanje pripreme hrane (a la kart, bafe, kokteli, gala večere...);
  • Poznavanje jednog stranog jezika;
  • Organizacione i menadžerske vještine;
  • Otvorenost za nove ideje i želja za eksperimentisanjem;
  • Poznavanje rada na računaru.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u najuži izbor. Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavama.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke, CV na engleskom jeziku i slično).