Hotel Aman Sveti Stefan raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

 Kuvar I (Chef de Partie)

Stručna sprema: IV STEPEN.

Posebni uslovi:

  • Efikasnost u obavljanju radnih obaveza;
  • Osnovno znanje engleskog jezika.

Opis Posla:

  • Zadužen za kuvanje i dnevnu pripremu i prigotovljavanje hrane;
  • Održava čistoću kuhinje i zadužen je za nadgledanje i organizaciju rada u određenoj sekciji u kuhinji npr. topla kuhinja, hladna kuhinja itd;
  • Obavlja sve ostale poslove po nalogu Pomoćnika šefa kuhinje i Šefa kuhinje.

Odgovornost:

  • Odgovoran je za svoj rad Pomoćniku šefa kuhinje i Šefu kuhinje.

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Svi kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i eventualno dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).