Hotel Aman Sveti Stefan raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Glavni bartender (Head Bartender)

Stručna sprema: IV STEPEN.

Posebni uslovi:

  • Znanje engleskog jezika i najmanje još jednog stranog jezika;
  • Izuzetna komunikativnost;
  • Poznavanje pića i miksologije pića.

Opis posla:

  • Da pruži profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima a po instrukcijama menadžmenta;
  • Da posjeduje znanje o koktelima i pićima kao i da prati najnovije trendove;
  • Da nadgleda operaciju bara kao i da profesionalno priprema razne koktele i servira sva alkoholna i bez-alkoholna pića;
  • Da blagovremeno vrši nabavku pića kao i da vodi računa o opremi;
  • Da periodično vrši popis;
  • Da poznaje rad na POS sistemima;
  • Da radi obuku bartendera i barskih konobara;
  • Da čisti i održava svoje radno mjesto čistim i urednim, a u skladu sa sanitarnim standardima;
  • Da pruži pomoć u svim drugim vidovima usluga, uključujući čišćenje i održavanje a po zahtjevu Menadžera pića;
  • Odgovoran i za sve druge poslove po nalogu Menadžera pića.

Odgovornost:

  • Odgovoran je za svoj rad Asistentu menadžera restorana i Menadžeru restorana.

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Svi kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i eventualno dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).