Hotel Aman Sveti Stefan raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

 Konobar (Waiter)

Stručna sprema: IV STEPEN.

Posebni uslovi:

  • Znanje engleskog jezika i najmanje još jednog stranog jezika;
  • Izuzetna komunikativnost.

Opis posla:

  • Da pruži profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama uprave restorana;
  • Da odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Da pruži pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • Da uradi pravilnu postavku restorana i pomoćnih prostorija u skladu sa standardima;
  • Da je sva oprema čista i ispolirana spremna za upotrebu;
  • Da održava restoran i sve pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • Da odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • Da pruži pomoć u svim drugim vidovima usluga, uključujući čišćenje i održavanje a po zahtjevu Asistenta menadžera restorana i Menadžera restorana.

Odgovornost:

  • Odgovoran je za svoj rad Asistentu menadžera restorana i Menadžeru restorana.

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Svi kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i eventualno dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).