Kompanija ROAMING NETWORKS osnovana je 2008. godine kao član ROAMING grupe i kao specijalizovana firma za projektovanje, instalaciju, integraciju i održavanje telekomunikacionih radio i radio-relejnih pristupnih mreža. Vremenom je kompanija razvila kompetencije i u drugim segmentima telco poslovanja tako da danas posjeduje veliko iskustvo i značajnu prisutnost u regionu, razvijajući četiri strateške linije poslovanja: radio i radio-relejne pristupne mreže, pasivne optičke mreže, transportne i pristupne sisteme i data centri i IT infrastruktura.

Zbog proširenja obima posla kompanija Roaming Networks raspisuje konkurs za radno mjesto u Podgorici:

KOORDINATOR LOGISTIKE

Opis posla:

  • Izvođenje svih logističkih poslova u funkciji rada službe za logistiku
  • Izvođenje svih logističkih poslova u funkciji rada svih  službi i sektora za tehniku
  • Vršenje nabavke, dostave i isporuke opreme
  • Koordinacija i optimizacija troškova i saradnje sa špediterskim kućama
  • Priprema i obrada dokumentacije iz oblasti nabavke za potrebe službe za finansije
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtjev nadređenog rukovodioca.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima ili ekvivalentna kombinacija obrazovanja i iskustva
  • Napredno poznavanje rada na računaru u Microsoft Windows okruženju
  • Napredni nivo rada na Internetu sa fokusom na pretraživače
  • Osnovno poznavanje procesa rada u okviru telekomunikacione kompanije
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Dodatne vještine:

  • Preduzimljivost
  • Proaktivan stav u radu
  • Rezultatski orjentisan
  • Preciznost
  • Organizovanost
  • Sistematičnost
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada

Postanite dio našeg tima! Pošaljite nam svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

*Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).