Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koji u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodno radno mjesto na sledećoj poziciji:

Naziv radnog mjesta: KONOBAR/ICA

Uslovi:

  • Stručna sprema: IV stepen
  • Probni rad: Obavezan
  • Mjesto rada: Sveti Stefan - Budva

Posebni uslovi:

  • Znanje engleskog jezika i najmanje još jednog stranog jezika;
  • Izuzetna komunikativnost.
Opis posla:
  • Da pruži profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima a po instrukcijama Asistenta menadžera restorana i Menadžera restorana.
  • Da odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi.
  • Da pruži pomoć gostima pri izboru hrane i pića.
  • Da nadgleda cjelokupnu operaciju usluge gostiju a prema standardima restorana.
  • Da provjerava da je sva oprema čista i ispolirana, spremna za upotrebu.
  • Da pruži pomoć u svim drugim vidovima usluga, uključujući čišćenje i održavanje a po zahtjevu Asistenta menadžera restorana i Menadžera restorana.
  • Odgovoran je za svoj rad Asistentu menadžera restorana i Menadžeru restorana.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).