GRUPPO TESSILE doo  Podgorica, distributer Hipp hrane za djecu raspisuj konkurs za jednog izvršioca na teritoriji Crne Gore za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • Obilazak maloprodajnih objekata po unaprijed definisanim rasporedima
  • Izlaganje i pozicioniranje robe
  • Praćenje zaliha i asortimana u objektima
  • Kontrola ispravnosti rokova i izgleda robe
  • Podrška pri realizaciji promotivnih aktivnosti

Uslovi za kandidata:

  • SSS
  • Osnovno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno predhodno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da postanete dio tima uspješne kompanije pošaljite nam svoj CV sa fotografijom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Rok za konkurisanje do 25.10.2016.god.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).