Kompanija Pure Angel sa sjedištem u Budvi - Sveti Stefan, koji u sklopu svog poslovanja raspolaže sa restoranom sa 5* i Café-om, oglašava slobodna radna mjesta na sledećoj poziciji:

Naziv radnog mjesta: Bartender

Uslovi:

  • Stručna sprema: IV STEPEN
  • Probni rad: Obavezan
  • Posebni uslovi: Znanje engleskog jezika i najmanje još jednog stranog jezika;  Izuzetna komunikativnost;  Poznavanje pića i miksologije pića.

Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima, po instrukcijama uprave.;
  • Posjedovanje znanje o koktelima i pićima kao i praćenje najnovijih trendova;
  • Profesionalno pripremanje raznih koktela i serviranje svih alkoholnih i bezalkoholnih pića;
  • Blagovremeno vršenje nabavke pića kao i vođenje računa o opremi;

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).