Renomirani ugostiteljski objekat, koji već duži niz godina uspješno posluje u Podgorici, raspisuje konkurs za poziciju:

ŠANKER

 Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima;
  • Odlično poznavanje svih artiklala iz ponude u vinskoj i bar listi;
  • Pružanje prijedloga i sugestija gostima pri odabiru pića;
  • Održavanje radnog prostora i opreme u skladu sa predviđenim higijenskim standardima;
  • Usluživanje gostiju, prijem porudžbina, priprema napitaka, praćenje stanja robe, naplata računa.

 Posebni uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Potrebno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • Odlične organizacione sposobnosti, komunikativnost, sposobnost za timski rad, preciznost, pouzdanost i kreativnost u radu.

Očekujemo Vaše biografije koje možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Na razgovor ćemo pozvati kandidate koji budu dio užeg izbora.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).