Kompanija Avacom.me d.o.o. iz Tivta oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

IT MENADŽER

Potrebana nam je stručna, sposobna, odgovorna i nadasve poštena osoba, posvećena poslu sa dobrim profesionalnim odnosom i kulturom poslovanja.

Opis posla:

  • Rukovođenje prodavnicom računara, telefona i u manjem dijelu male bijele tehnike.
  • Sitne softverske intervencije na računarima i telefonima;
  • Prodaja preko našeg web sajta i preko socijalnih mreža;
  • Kreiranje marketing kampanje i sprovođenje iste.

​Uslovi:

  • Samostalnost u radu;
  • Sposobnost prodaje;
  • Formalna stručna kvalifikacija je nebitna ukoliko je osoba sposobna da odradi gore pomenute zadatke na profesionalan način.

Nudimo:

  • Fiksnu platu plus varijablu;
  • Mogućnost dobre zarade koja isključivo zavisi od ličnih sposobnosti zaposlenog (veliki procenat zarade se obračunava na izvršene usluge u vašoj kompletnoj realizaciji (instalacija sistema, kopiranje, izrada sajtova, dizajn i sl)).

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Samo najuži broj kandidata će biti pozvan na razgovor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).