YU BRIV je kompanija sa 100 stalno zaposlenih, sopstvenom proizvodnjom građevinskih materijala i opremom za izvođenje građevinskih radova kako na kopnu tako i pod vodom. Pored inžinjeringa i građevinske djelatnosti, obavljaju poslove projektovanja, ugostiteljstva, unutrašnje i spoljne trgovine, unutrašnjeg i međunarodnog transporta i turizma. Sada raspisuju konkurs za sljedeću radnu poziciju:

FINANSIJSKI MENADŽER

Uslovi za kandidate:

  • Visoka stručna sprema, ekonomskog usmjerenja
  • Poznavanje zakona iz oblasti finansija i računovodstva
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje iz oblasti IT-a
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva od toga minimum 2 godine u oblasti finansija i računovodstva (poželjno na rukovodećim pozicijama)

Opis posla:

  • Finansijsko planiranje i predviđanje,
  • Priprema finansijskih izveštaja,
  • Mjerenje i kontrola rezultata,
  • Analiza finansijskih aktivnosti i sprovođenje odgovarajućih aktivnosti na osnovu analize,
  • Finansijsko modeliranje i predviđanje,
  • Poboljšanje kontrole troškova.

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).