PIVARA TREBJESA traži kandidate za poziciju:

PROCESNI INŽENJER U TEHNIČKOM SERVISU

Opis posla:

  • Obezbjeđivanje operativne tehničke podrške odjeljenju Tehničkog servisa uključujući i usaglašavanje poslova i zadataka sa planovima odjeljenja proizvodnje i pakovanja
  • Predlaganje investicija neophodnih za poboljšanje funkcionalnosti proizvodnih kapaciteta i povećanja stepena iskorišćenja
  • Upravljanje projektima kapitalnih investicija u odjeljenju Tehničkog servisa
  • Planiranje i upravljanje godišnjim budžetom sektora uključujući optimizaciju troškova
  • Rješavanje aktuelnih izazova i učestvovanje u grupama za poboljšanje performansi
  • Aktivna podrška u poslovima održavanja opreme
  • Implementacija kompanijskih programa u okviru svojih nadležnosti
  • Koordinacija saradnje sektora sa relevantim odjeljenjima unutar Pivare i matične Molson Coors kompanije pri realizaciji projekata
  • Stručno savjetovanje saradnika tima, naročito razvoj i unapređenje specifičnog znanja
  • Odgovornost za uvođenje, praćenje i po potrebi preuzimanje korektivnih mjera za ključne indikatore performansi na nivou sektora
  • Implementacija, praćenje i priprema izvještaja, evidencija i planova po nalogu pretpostavljenog ili relevantog odjeljenja matične Molson Coors kompanije u zahtjevanom sadržaju i formi

Uslovi:

  • Fakultet tehničkih nauka
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno prethodno iskustvo na sličnim poslovima

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

*Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).